Dziecko, plaża i… zabawki. Propozycje zabawek na plażę

2019-09-10
Dziecko, plaża i… zabawki. Propozycje zabawek na plażę

Wakacje z dzieckiem wymagają od nas solidnego przygotowania. Nie tylko, jeśli chodzi o planowanie, pakowanie, ale również o zapewnienie rozrywek, które pochłoną malucha, a rodzicom dadzą kilka chwil beztroskiego odpoczynku. Jak ciekawie spędzić z dzieckiem czas na plaży? Jakie zabawki uprzyjemnią maluchowi lato w nadmorskich kurortach? Zapraszamy do lektury!

 

Zabawa w wodzie

Wakacje to idealny czas, aby dzieci przebywały na świeżym powietrzu. Jednak jeśli myślimy, że pobyt nad morzem sam w sobie dostarczy wystarczających wrażeń maluchowi i nie potrzebuje już niczego więcej, ten jest w błędzie. Nasze marzenia o spokojnym wylegiwaniu się na plaży może pokrzyżować marudzący szkrab, dla którego siedzenie w miejscu, to strata czasu. Aby uniknąć konfliktu interesów, warto zawczasu przygotować się do rodzinnego plażowania. Oprócz kremu z filtrem, czapeczce z daszkiem, okularach przeciwsłonecznych oraz odpowiedniej, przewiewnej odzieży, powinniśmy pamiętać o zabawkach, które będą angażujące i ciekawe. Łódź podwodna do samodzielnego montażu marki B.Toys czy kubeczki do przelewania wody w kształcie zwierzątek morskich dostarczą dzieciom dużo radości. Każdy kubeczek ma w środku napisaną inną cyfrę, dzięki czemu można połączyć zabawę z nauką! Starszym dzieciom może spodobać się maska do pływania. Dzięki niej poczują się jak prawdziwi płetwonurkowie. 

 

Zabawa w piasku

Małe lwy lądowe warto zaopatrzyć w akcesoria do zabawy w piasku. Wiaderko marki B.Toys wyposażone w sitko, wiatraczek, 3 foremki do piasku, grabki, łopatkę i małą ciężarówkę-wywrotkę to wszystko, czego potrzeba maluchowi na plaży. Dzięki nim stworzy fortecę, którą będzie mógł bronić przed „najazdem” fal. Foremki w kształcie zwierzątek poruszą dziecięcą wyobraźnię, a wózek-wagonik pozwoli maluchowi samodzielnie przygotować i dowieźć swój plażowy ekwipunek.  

Choć wakacje dobiegają końca, to czas podróży, tych bliższych i dalszych trwa przez cały rok. Dlatego niezależnie od pory rok i obranego kierunku, warto, oprócz najpotrzebniejszych rzeczy, zabrać ze sobą również kilka zabawek, które sprawią, że zafundujemy i sobie i naszym dzieciom miłe wspomnienia. 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel