Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Najlepsze parki rozrywki w Polsce — TOP 7

2018-07-27
Najlepsze parki rozrywki w Polsce — TOP 7
Najlepsze parki rozrywki w Polsce — TOP 7
 
  1. Pierwsze miejsce zajmuje oczywiście Energylandia znajdująca się w Zatorze. Na 26 hektarach znajdziemy ponad 90 atrakcji, co czyni ten park największym w Polsce. Znajdziemy tutaj strefę ekstremalną dla miłośników mocnych wrażeń takich jak ogromne rollercoastery, wahadła czy obrotowe ławki jak „Apocalipto". Tutaj możecie zjechać wodną „Anacondą”, odwiedzić wioskę Wikingów, przejechać się"Boomerangiem” i odwiedzić wspaniałe Planetarium. W sferze dla najmłodszych tzw. „Bajkolandii” znajdziemy urokliwe karuzele, niewielkie, ale przykuwające uwagę kolejki oraz zachwycające zjeżdżalnie. W tym parku rozrywki odnajdą się zarówno najmłodsi, jak i całkiem dojrzali miłośnicy takich zabaw.
  2. Kolejny park to nic innego jak wspaniała Farma Iluzji, którą znajdziemy Trojanowie. Wejście do labiryntu luster lub tunelu zapomnienia sprawi, że cały świat zostawicie daleko za sobą. Znajdziemy tu również leśny tor przeszkód, domek unoszący się na balonach, tunel pełen złudzeń optycznych i wiele innych atrakcji. Każdy miłośnik iluzji i sztuczek magicznych spędzi tutaj wyjątkowe chwile.
  3. Magiczne Ogrody to miejsce, które koniecznie musisz odwiedzić ze swoimi pociechami. Pełne zieleni, magicznych postaci i skrzatów miejsce, będzie idealnym punktem niedzielnej wycieczki. Jest to pierwszy w Polsce park oparty na baśniowej historii. Wszystkie atrakcje wspaniale wpływają na wyobraźnie, poczucie wartości i pewność siebie. Znajdziecie tam marchewkowe pole, kwiatową dolinę, przepiękny wodny świat i niezwykły krasnoludzki gród.
  4. Westernowy Park rozrywki Twinpigs znajduje się w niewielkim mieście Żory. Zachwyca przede wszystkim konstrukcją, niezwykłymi atrakcjami i pomysłowością. Wioska wyjęta z westernu w środku miasta? Zachwycone będą nie tylko dzieci! Wśród atrakcji znajdziecie tu płukanie złota, pokazy kaskaderskie, kolejka, wodospad, restauracja Texas i wspaniałe pokazy rodem z Westernu.
  5. Ogrodzieniec -Ten wspaniały kompleks znajdziecie w jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Składa się z parku rozrywki, w którym znajdziecie wiele wspaniałych atrakcji, toru saneczkowego, parku doświadczeń fizycznych, parku niezwykłych miniatur oraz wyjątkowego Domu Strachu i Legend. To miejsce obfituje w niezwykłe i nieco przerażające atrakcje takie jak nietoperze, spotkanie z białą damą i czarnym psem. Sprawdź, czy znane wszystkim legendy to jedynie legendy!
  6. Legendia — To najstarszy lunapark w Polsce, który otworzony został w roku 1959. Znajduje się na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. To jedno z miejsc, które łączy ze sobą wiele pokoleń. Tak jak ponad 50 lat temu bawili się tam na znanych nam wszystkich filiżankach i karuzelach, tak dziś całe rodziny odwiedzają park w poszukiwaniu coraz to nowszych atrakcji. W Legendii znajdziecie pokój gier, wodną taksówkę, Bazyliszka, czyli interaktywny Dark Ride. Sprawność naszego błędnika sprawdzi Dragon Riders, a nasz lęk wysokości przetestuje Giant Water Pump. Wielość i różnorodność atrakcji sprawiają, że w parku odnajdą się zarówno starsi jak i młodsi członkowie rodziny.
  7. Przekroczcie podwójne średniowiecznego grodu „Warownia Inwałd” i cofnijcie się w czasie. Wraz z całą rodziną możecie spędzić wspaniałe chwile w zbrojowni, Parku Ruchomych Smoków i Chacie Garncarza. Możecie postrzelać z łuku, odwiedzić Kowala, zagrać w laserowy paintball lub zwiedzić niezwykłą komnatę średniowiecznej Damy.
Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2018
Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel