Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Melissa and Doug

( ilość produktów: 85 )

Bezpieczeństwo dzieci w czasie zabawy powinno być najważniejszym aspektem dla rodziców i opiekunów. Sięgając po Melissa and Doug zabawki, możecie być spokojni o swoje maluchy, gdyż wszystkie produkty marki przeszły szczegółowe testy. Jest to firma z 25-letnim doświadczeniem, która została założona w Stanach Zjednoczonych. Dysponuje ona niezbędnymi certyfikatami potwierdzającymi jakość produktów, które spełniają wszystkie standardy USA i UE.

Melissa and Doug - najbezpieczniejsze zabawki

Warto wspomnieć, że wyposażenie firmy Melissa and Doug przeszło nawet najbardziej rygorystyczne testy w Japonii. Jest to dowód na to, że wybierając produkty dostępne w tej kategorii, każdy otrzymuje maksymalny poziom satysfakcji z inwestycji. Niezależnie, czy wybierzecie puzzle drewniane, zestaw samochodów, naklejki dla dzieci, czy zabawki edukacyjne – gwarantujemy wspaniałą zabawę i przyjemny wspólnie spędzony czas. My również zaufaliśmy marce Melissa and Doug i nie zawiedliśmy się na swojej intuicji. Mamy dziś pewność, że Wy i Wasze szkraby również będziecie zachwyceni!

Firma z historią 

Założona w Stanach Zjednoczonych w niewielkim garażu, szybko stała się jednym z wiodących na rynku producentów zabawek. Aktualnie produkuje ponad 2000 ogólnorozwojowych zabawek i akcesoriów, wielokrotnie nagradzanych za wysokie standardy bezpieczeństwa.
Czerpiąc z przeszłości tworzy nowoczesne i innowacyjne zabawki, a Wiele z nich zostało wynalezionych na nowo, oszlifowanych i dopracowanych tak, aby mogły dawać radość kolejnym pokoleniom. Oferowane produkty są zawsze zgodne z najbardziej surowymi wymogami standardów bezpieczeństwa na różnych rynkach USA, UE oraz wielu krajów Azjii. Zabawki Melissa And Doug przechodzą nawet japońskie testy uchodzące za najbardziej rygorystyczne na świecie.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel