flipper

( ilość produktów: 1 )

Flipper – innowacyjne rozwiązanie i design dla każdego.

Rozpoznawany w świecie jako produkt innowacyjny i mądrze zaprojektowany, Flipper pozwala na higieniczne przechowywanie szczoteczek do zębów chroniąc je przed występującymi w powietrzu bakteriami oraz zarazkami.

Opatentowany na skalę światową i unikalny mechanizm otwiera się i zamyka za pomocą jednego dotknięcia. Intuicyjny i wygodny w użyciu Flipper jest doskonałym towarzyszem codziennej higieny jamy ustnej.

Flipper jest doskonały dla każdego. Występuje w wielu wzorach i kolorach. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakość gwarantowana.

Flipper jest zaprojektowany zgodnie z międzynarodowymi wskazaniami i zaleceniami dotyczącymi higieny jamy ustnej. Najwyższą jakość gwarantują rygorystyczne testy przeprowadzane przez odpowiednie laboratoria w Europie oraz Stanach Zjednoczonych a wszystko to po to, aby sprostać standardom bezpieczeństwa, zdrowotnym oraz związanym z ochroną środowiska.

    Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
    Zamknij
    pixel