Scribble Down

( ilość produktów: 1 )

Scribble Down to seria kreatywnych i designerskich zestawów, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię i zdolności manualne. Marka intensywnie współpracuje z prawdziwą kuźnią talentów, jaką jest wydawnictwo Clinton Banbury. W wyniku kooperacji do oferty Scribble Down dołączyły kolejne produkty dla Dzieci, intensywnie stymulujące twórczą zabawę.

Kalkomanie Scribble Down dla wielu Rodziców będą prawdziwym wehikułem czasu. Kolorowe zestawy przywrócą wspomnienia z dzieciństwa, związane ze skrzętnym odbijaniem pięknych ilustracji. Scribble Down ponownie tchnął życie w klasyczne kalki, wprawiając w zachwyt rzesze Dzieci na całym świecie.

Scribble Down to kreatywna i wyjątkowo przyjazna, plastyczna zabawa formą. W zestawie otrzymujemy scenerię, stanowiącą tło zdarzeń, które za chwilę zaplanujemy i naniesiemy dzięki kalkom. Mechanizm jest bardzo prosty, wystarczy dokładnie pocierać aplikację długopisem, ołówkiem lub monetom. Szczegółowe informacje odnajdziecie w zamieszczonej na opakowaniu instrukcji.

    Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
    Zamknij
    pixel