Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rubbabu

( ilość produktów: 4 )

Rubbabu oznacza kolorowe i bezpieczne zabawki. Zabawki, które są ekologiczne, proste i stworzone tak, by pobudzać wyobraźnię dziecka. Rubbabu oznacza stosunek jakości do ceny.

Są to zabawki unikalne na całym świecie. Zdobyły wiele wyróżnień, w ostatnim czasie cztery Nagrody dr TOY, za najlepsze produkty dla dzieci na 2010 rok, kolejne to Wybór Rodziców 2010r. I trzy Tillywig Nagrody Edukacyjne.

Swoją siedzibę Rubbabu ma w New Delhi w Indiach a produkty znaleść można w ponad 30 krajach; w Ameryce Południowej i Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Ciekawostka – projektantem zabawek jest Arun Kumar HG, jeden z najbardziej utalentowanych rzeżbiarzy na świecie. Wiecej o nim i o jego twórczości na www.arunkumarhg.com

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel