Moulin Roty

( ilość produktów: 91 )

Moulin Roty to niezwykła francuska firma z tradycją, która sięga 1975 roku! Historia producenta jest wspaniałą opowieścią o przyjaźni i budowaniu marki w oparciu o zaufanie, bliskość, misję i perfekcję w dążeniu do celu.

Zaczęło się od tego, że 20 przyjaciół wykupiło stary młyn, by przerobić go na miejsce zamieszkania dla swoich rodzin. Próbowali oni konstruowania wielu rzeczy – nawet lamp i sitodruków. W roku 1975 osiągnęli sukces za sprawą materiałowej lalki i samochodziku wykonanego z kawałka drewna i filcu! Od tej pory Moulin Roty znana jest na całym świecie jako producent wysokiej jakości zabawek. W naszym sklepie również nie mogło zabraknąć tych propozycji. Do dziś marka liczy zaledwie 75 pracowników, co nie przeszkadza im w wysyłaniu swojego asortymentu w milionowych ilościach na cały świat!

Moulin Roty to nawiązanie do minionych epok w nowoczesny i modny sposób. Proste przedmioty stworzone od nowa – nieco inaczej – są ciekawą propozycją, która pobudzi zarówno ciekawość, jak i wyobraźnię dzieci.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel