Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Moulin Roty – zabawki

( ilość produktów: 108 )

Moulin Roty to niezwykła francuska firma z tradycją, która sięga 1975 roku! Historia producenta jest wspaniałą opowieścią o przyjaźni i budowaniu marki w oparciu o zaufanie, bliskość, misję i perfekcję w dążeniu do celu.

Zabawki retro od Moulin Roty

Zaczęło się od tego, że 20 przyjaciół wykupiło stary młyn, by przerobić go na miejsce zamieszkania dla swoich rodzin. Próbowali oni konstruowania wielu rzeczy – nawet lamp i sitodruków. W roku 1975 osiągnęli sukces za sprawą materiałowej lalki i samochodziku wykonanego z kawałka drewna i filcu! Od tej pory Moulin Roty znana jest na całym świecie jako producent wysokiej jakości zabawek. W naszym sklepie również nie mogło zabraknąć tych propozycji. Do dziś marka liczy zaledwie 75 pracowników, co nie przeszkadza im w wysyłaniu swojego asortymentu w milionowych ilościach na cały świat!

Moulin Roty to nawiązanie do minionych epok w nowoczesny i modny sposób. Proste przedmioty stworzone od nowa – nieco inaczej – są ciekawą propozycją, która pobudzi zarówno ciekawość, jak i wyobraźnię dzieci.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel