Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

OLOKA-GRUPPE

( ilość produktów: 3 )

Oloka-Gruppe projektuje i produkuje jedyne w swoim rodzaju ekologiczne drewniane zabawki dla dzieci.
Filozofia OLOKA-GRUPPE to  Safety toys - 100% bezpieczeństwa!, Natural Zone - 100% naturalne!, Innovation Time - 100% nauki!, Creative family - 100% zabawy!... 4 ważne zasady, które wzajemnie się uzupełniają tworząc nową jakość w zabawie dla Twojego dziecka.
W ofercie nie ma typowych rozwiązań. Zabawki są niepowtarzalne, wykonane ręcznie i testowane przez dzieci. Sprawdzamy czy właściwie pobudzają i rozwijają wszystkie zmysły jednocześnie!.
Zabawki drewniane są tworzone z naturalnych materiałów, które pochodzą od certyfikowanych dostawców lub z recyklingu. Zabawki nie ograniczają najmłodszych, ale uczą miłości do natury, pobudzają ich kreatywność i ciekawość świata. Dają możliwość zabawy nawet najmłodszym dzieciom.
Wspólna zabawa może być doskonałą formą nauki, inspiracją do rozwoju i spędzania czasu. Tworzymy zabawki, które umożliwiają „Naukę przez zabawę”. Dzieci maja dużą swobodę podczas zabawy i stają się współodpowiedzialne za tworzenie swoich zabawek. Pomagamy rodzicom i dzieciom w spędzaniu czasu na fascynującej przygodzie.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel