Llorens

( ilość produktów: 16 )

Lalki to bez wątpienia ulubione zabawki dziewczynek. Moc wyobraźni jest ogromna, a za pomocą takich narzędzi rodzice mogą przekazać swoim pociechom wspaniałe wartości. Warto więc wybrać produkty i producentów, którzy zasługują na to, by znaleźć się w wyposażeniu Twojego dziecka. Jednym z nich jest marka Llorens, produkująca znane na całym świecie lalki hiszpańskie.

Chociaż firma oficjalnie swoją działalność prowadzi od 1995 roku, to sama produkcja lalek sięga roku 1958 – gdy dziadek założyciela Miguela Llorensa zajął się tworzeniem tych niezwykłych produktów. Tradycja przechodziła z jednego pokolenia na kolejne i w ten sposób do dziś, od ponad 60 lat możemy cieszyć się wyrobami Llorens – hiszpańskiego producenta lalek dla dzieci z bogatą tradycją.

Misją Llorens jest projektowanie i konstruowanie niezawodnych propozycji, które będą przekazywane między pokoleniami. Nic dziwnego, że marka wykorzystuje zarówno komponenty z najwyższej półki, jak i innowacyjne technologie. Żeby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na precyzję włożoną w wyroby Llorens.

    Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
    Zamknij
    pixel