Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Llorens – producent lalek dla dzieci

( ilość produktów: 16 )

Lalki to bez wątpienia ulubione zabawki dziewczynek. Moc wyobraźni jest ogromna, a za pomocą takich narzędzi rodzice mogą przekazać swoim pociechom wspaniałe wartości. Warto więc wybrać produkty i producentów, którzy zasługują na to, by znaleźć się w wyposażeniu Twojego dziecka. Jednym z nich jest marka Llorens, produkująca znane na całym świecie lalki hiszpańskie.

Lalki dla dziewczynek Llorens

Chociaż firma oficjalnie swoją działalność prowadzi od 1995 roku, to sama produkcja lalek sięga roku 1958 – gdy dziadek założyciela Miguela Llorensa zajął się tworzeniem tych niezwykłych produktów. Tradycja przechodziła z jednego pokolenia na kolejne i w ten sposób do dziś, od ponad 60 lat możemy cieszyć się wyrobami Llorens – hiszpańskiego producenta lalek dla dzieci z bogatą tradycją.

Misją Llorens jest projektowanie i konstruowanie niezawodnych propozycji, które będą przekazywane między pokoleniami. Nic dziwnego, że marka wykorzystuje zarówno komponenty z najwyższej półki, jak i innowacyjne technologie. Żeby się o tym przekonać, wystarczy spojrzeć na precyzję włożoną w wyroby Llorens.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel