Wydawnictwo OLIMP

( ilość produktów: 1 )

Wydawnictwo OLIMP istnieje od 2007 roku, konsekwentnie budując swoją pozycję na polskim rynku wydawniczym.

Naszą domeną jest tworzenie dobrych jakościowo książek dla najmłodszych czytelników – dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nauką.

Wśród pozycji oferowanych przez Wydawnictwo znaleźć można publikacje wprowadzające wiedzę czy książki aktywnościowe zawierające ćwiczenia w różnych obszarach edukacyjnych – od wycinania, rysowania i przygotowywania ręki do nauki pisania, przez zabawy szlaczkami, literami, po łamigłówki matematyczne oraz zadania uczące logicznego rozumowania.

Publikacje Wydawnictwa OLIMP wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną, za której pomocą przekazują ciekawe, pożyteczne, a nade wszystko inspirujące do myślenia treści.

Standardem Wydawnictwa jest współpraca z doświadczonymi i kreatywnymi autorami związanymi z nauczaniem, którzy doskonale znają potrzeby i wymagania małych czytelników. Oto jeden z powodów, dla którego książki sygnowane przez OLIMP cenią również rodzice.

Wydawnictwo OLIMP tworzą ludzie uwielbiający dzieci – a przy tym pełni zaangażowania i zawodowej pasji. Każdy z nas, dzień po dniu dokłada starań, aby czas spędzany w towarzystwie naszych książek był dla maluchów niezapomnianą przygodą – źródłem cennej wiedzy, pozytywnych emocji, twórczej wyobraźni, symbolem tego co piękne i ciekawe.

      Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
      Zamknij
      pixel