Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Walizki Trunki i inne akcesoria

( ilość produktów: 3 )

Od dłuższego czasu planujesz wyjazd na urlop z całą rodziną i chcesz przygotować się do tego jak najlepiej. Przychodzi jednak moment, w którym dziecko chce być jak dorosły tata lub mama i mieć przy sobie swoje przedmioty codziennego użytku. Dla nas są to portfele i telefony, lecz pociechy dokładnie tak samo traktują ulubione zabawki – nie wolno lekceważyć tak istotnego problemu!

Jeżdżąca walizka Trunki

Co wtedy należy zrobić? Doskonałym rozwiązaniem jest walizka Trunki! Produkty od firmy Trunki to nie tylko wyposażenie turystyczne dostosowane do potrzeb najmłodszych, ale także wspaniały, wyjątkowy i przede wszystkim niepowtarzalny design! Walizka Trunki w kształcie ulubionego zwierzątka w super kolorach to coś, w czym Wasze dziecko zakocha się od pierwszego wejrzenia.

W tej kategorii znajdziecie wiele więcej ciekawych akcesoriów, bez których nie będziecie mogli sobie wyobrazić kolejnych wyjazdów. Trunki udowadnia swoją wartość od 2006 roku. Inwestując w asortyment turystyczny tej marki, macie gwarancję zakupu na wiele sezonów!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel