Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Milan

( ilość produktów: 58 )

Firma MILAN znana jest dzięki nowatorstwu, kreatywności oraz jakości oferowanych produktów. To hiszpański producent artykułów użytku szkolnego, biurowego i artystycznego. Produkty firmy MILAN są znane i lubiane w ponad 85 krajach na świecie. W Polsce MILAN znalazł wielu zwolenników dzięki wysokiej jakości, pięknemu wzornictwu oraz przystępnej cenie.

MILAN to hiszpańska firma rodzinna. Za początek działalności firmy uważa sie rok 1918. W tym roku została stworzona pierwsza syntetyczna gumka do ścierania. Długoletnia tradycja i profesjonalizm firmy MILAN sprawiają, iż firma ta jest liderem na rynku gumek do ścierania i aktualnie oferuje ponad 80 różnych modeli gumek. W ofercie znajduje się ponad 5000 artykułów między innymi piórniki, kredki, flamastry, kalkulatory, temperówki i wiele innych.

Wszystkie artykuły oferowane przez firmę MILAN są projektowane i produkowane z myślą o dzieciach dlatego są bezpieczne, nieszkodliwe i nietoksyczne. Nie zawierają ftalanów, metali ciężkich, dodatków aromatyzujących. Są zgodne z europejskimi (EN71/III) oraz amerykańskimi (ASTM D4236) normami bezpieczeństwa.

Firma MILAN zwraca szczególną uwagę na potrzeby użytkowników oraz znajomość aktualnych trendów- zespół pracowników zajmuje się wzornictwem i designem produkowanych artykułów.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel