ButtonBag

( ilość produktów: 1 )

Buttonbag to młoda, innowacyjna firma, która wnosi nowe życie do starych rzemiosł, aktualizując je w świeży, współczesny sposób. Od założenia firmy w 2007 r. Sara Duchars i Sarah Marks przeniosły produkcję ze stołów kuchennych do studia projektowo-produkcyjnego w sercu starej londyńskiej dzielnicy włókienniczej w East End.

Zestawy rzemieślnicze Buttonbag są zaprojektowane w Wielkiej Brytanii z myślą o dzieciach i ich rodzinach. Przekonasz się, że każdy zestaw rzemieślniczy zawiera wszystko, co potrzebne do wykonania gotowego przedmiotu. Zestawy do szycia mają igły, zestawy do klejenia mają klej i zabawki, które wymagają wypełnienia.

"Piszemy wszystkie instrukcje sami i wypróbujemy je z dziećmi w każdym wieku. Rozumiemy, jak ważne jest, aby dzieci mogły z dumą powiedzieć "Zobacz, co zrobiłem".

      Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
      Zamknij
      pixel