Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki Grimms – Tęcza Grimms i nie tylko

( ilość produktów: 175 )

Grimms to dowód na to, że wspaniali producenci wysokiej jakości zabawek wciąż istnieją! Drewno, filc i wyjątkowe pomysły projektantów udowadniają, że wystarczą najprostsze narzędzia, innowacyjny plan oraz trochę dziecięcej wyobraźni, by stworzyć coś wspaniałego.

Drewniana tęcza Grimms – nie tylko zabawka!

Tęcza Grimms zapewnia nieopisaną radość pociech na całym świecie od 1978 roku – warto więc zaufać ponad 40-letniemu doświadczeniu. Drewniana tęcza nie tylko pozwala na świetną zabawę, ale też stanowi wspaniałą, rozwijającą kreatywność ozdobę dziecięcego pokoju.

Najmłodsi użytkownicy narażeni są na wiele zagrożeń. Firma Grimms doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego przykłada ogromną ilość uwagi na jakość materiałów (tworzyw, farb i olejów). Cały asortyment jest zgodny z europejską i amerykańską normą bezpieczeństwa zabawek (EN 71) i FSC (Forest Stewardship Council), więc nie musicie obawiać się o zdrowie swoich pociech. Posiadają także pieczęcie "Made-by-Nature” oraz Oeko-Tex, co stanowi wyjątkowo imponujący wynik – nie każdy producent może pochwalić się takimi osiągnięciami.

Zależy Wam, by zaskoczyć dzieci ciekawym prezentem? Tęcza Grimms już czeka, by pojawić się w Waszym domu!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel