Samoloty i helikoptery dla dzieci

( ilość produktów: 1 )

Które z dzieci nie marzy o tym, aby choć na chwilę wzbić się w chmury i zostać pilotem? Niemal każde! Dlatego Ene-Due ogłasza - nadlatujemy z naszymi niezwykłymi propozycjami. Samolot, helikopter, a może… własna rakieta?! Gwarantujemy najbardziej nieziemskie pomysły na zabawę!

Dodatkową zaletą części samolotów zabawek, proponowanych przez nasz sklep jest fakt, że pochodzą one z recyklingu. Nie tylko rozwijają kreatywność, ale również uczą dzieci odpowiedzialności. Produkty te zwracają uwagę na to, iż każdy człowiek powinien dbać o środowisko - nawet ten najmłodszy.

Samoloty magnetyczne, które można samodzielnie złożyć, rakieta kosmiczna lub helikopter - do każdej z naszych zabawek dzieciaki chętnie stworzą własną, niepowtarzalną historię. Właśnie dlatego te zapewniają one rozwój maluchów. Wpływają na ich kreatywność oraz rozwój. Piękne kolory i kształty zachęcą pociechy do spędzenia wielu godzin w świecie nieposkromionej wyobraźni. Twój malec nie będzie mógł się oderwać od naszych samolotów!

    Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
    Zamknij
    pixel