Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Mały farmer

( ilość produktów: 20 )

Zabawki inspirowane wsią sprawiają, że mały farmer jest bardzo atrakcyjną dla dzieci aktywnością. Poza tym że pozwalają poznać świat natury, gospodarskich zwierząt, to również przybliżają specyfikę pracy na roli. A to dla mniejszych i starszych dzieci jest bardzo interesujące. Zestaw małego farmera, jaki oferujemy na ene-due.eu, może być również świetnym prezentem dla kilkulatka, nawet wówczas gdy nie ma on pojęcia o życiu na wsi. Figurki zwierzątek, zagroda, rośliny, pojazdy to te elementy, którymi nie tylko można się bawić. Stają się także pretekstem do rozmów o tym jak żyją koniki czy świnki, jak trzeba o nie dbać, co jedzą i w jakich warunkach mieszkają.

Jeśli dziecko jest zainteresowane warzywami czy owocami, warto sprezentować mu zestaw mały ogrodnik. Być może kolejna wiosna i lato staną się okazją, by uprawiać zioła i inne rośliny we własnym ogrodzie lub chociaż na balkonie. Zarówno pojedyncze elementy, jak i zestaw małego farmera to propozycje, które rozwijają kreatywność, słownictwo, a także zdolności manualne. Rewelacyjnie prezentują się drewniane zabawki, a różnorodność propozycji sprawia, że można tworzyć całe kolekcje, które stanowią inspirację do różnych aktywności z rówieśnikami lub rodzicami. Każdy mały farmer z pewnością odkryje wszystkie zalety mieszkania na wsi, a także doceni ciężką pracę wszystkich zajmujących się hodowlą zwierząt lub uprawami. W efekcie może to być fantastyczne zaproszenie do zupełnie innego – atrakcyjnego, pełnego kolorów i dźwięków świata. Zobacz, które propozycje będą idealne dla twojego dziecka.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel