Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawa w doktora

( ilość produktów: 11 )

Atrakcyjna zabawa w doktora to doskonałe naśladownictwo dorosłych ,a także okazja, by lepiej poznać interesujący zawód. W pewien sposób taka aktywność oswaja również z pewnymi czynnościami, z jakimi dziecko spotyka się od pierwszych chwil życia, a nie zawsze są dla niego przyjemne. Zabawa w lekarza staje się więc interesująca dla młodszych i nieco starszych, a robienie zastrzyków, osłuchiwanie, bandażowanie czy aplikowanie leków misiom, lalkom czy rodzicom staje się także okazją do rozmowy o tym, jak dbać o zdrowie i jak w czasie choroby należy przestrzegać zaleceń specjalistów. To również idealna lekcja anatomii i zagadnień funkcjonowania organizmu.

W praktyce może się przecież okazać, że mamy w domu przyszłego lekarza. Takie edukacyjne zabawki są chętnie wybierane na prezent, ponieważ niezmiennie pobudzają wyobraźnię, a drugiej strony pozwalają poznawać otaczający świat. Zestawy lekarza dla dzieci, jakie oferujemy na ene-due.eu, to szereg różnych produktów, które idealnie leżą w rękach, a w wielu wariantach do złudzenia przypominają prawdziwe stetoskopy, strzykawki czy aparaty do mierzenia ciśnienia. Dzięki nim zabawa w dom jest bardzo atrakcyjna, a w niektórych wariantach można również (na niby) zadbać o swojego pupila. Być może właśnie w ten sposób rozbudza się zainteresowania kilkulatka, który za kilkadziesiąt lat będzie troszczył się o zdrowie ludzi lub zwierząt. Taka zabawa w doktora dedykowanymi akcesoriami daje mnóstwo frajdy i praktycznie się nie nudzi, bo człowiek jest wielką zagadką. Zobacz, jakie elementy sprawią, że zabawa w lekarza będzie interesująca dla twojego dziecka.

Sprawdź również salon piękności dla dziewczynek dostępny w naszej ofercie!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel