Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

zabawa w sklep

( ilość produktów: 67 )

"Pobawmy się w sklep!" To zawołanie często wykrzykują bystre dzieciaki. Nic dziwnego - przecież każde z nich chętnie wchodzi w fascynujący ich świat dorosłych. Dlatego też zabawa w sklep świetnie rozwija kreatywność pociech. Niesie ona także ważny aspekt edukacyjny, bowiem wspomaga naukę liczenia, którą nie każde dziecko lubi.

Połączenie przyjemnego z pożytecznym będzie możliwe dzięki zaproponowaniu maluchom ciekawych akcesoriów, potrzebnych do stworzenia małego biznesu. Przeliczanie banknotów, dbanie o właściwe zaopatrzenie oraz zadowolenie klientów - to wszystko, za co będą odpowiedzialne dzieci podczas zabawy w sklep. Dzięki tak interesującej aktywności możliwe jest nie tylko rozwinięcie logicznego myślenia, ale także umiejętność współpracy z innymi.

Wszystkie oferowane przez nas akcesoria są bezpieczne i przyjazne maluchom. To właśnie w trosce o nie wybieramy produkty tylko najlepszych światowych producentów.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel