Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kartki urodzinowe dla dzieci

( ilość produktów: 27 )

Autorskie kartki urodzinowe oraz te gotowe to niezastąpiony element każdej ważnej uroczystości. Zarówno dorośli, jak i dzieci czerpią radość z obdarowywania innych życzeniami oraz oczywiście ich z otrzymywania. Takie celebrowanie ważnych chwil jest wyrazem pamięci o kimś bliskim. Kartki urodzinowe z ene-due.eu zwykle towarzyszom prezentom lub kwiatom. Daje się je osobiście, ale można również wysłać pocztą.

Najczęściej pojawiają się na nich motywy kwiatów, tortu, ulubionych postaci czy też aktywności. Te same motywy mogą wykorzystywać również opakowania prezentowe. Dzięki temu udaje się stworzyć bardzo konsekwentną i zachwycającą stylizację urodzinową. Coraz częściej kartki z życzeniami robimy samodzielnie. Do tego przydają się kolorowanki i zestawy kreatywne dla dzieci, które pozwalają wykończyć własne kartki urodzinowe dokładnie tak, jak się chce. Z pewnością to oryginalny pomysł i możemy spodziewać się, że drugiej takiej nie będzie. Kartki urodzinowe to także idealne miejsce, aby napisać własne życzenia płynące prosto z serca. A takie z pewnością zostaną docenione. Zobacz, jakie kartki urodzinowe mamy w ofercie.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel