zabawa w wodzie

( ilość produktów: 54 )

Gdzie dzieciaki bardzo chętnie spędzają czas? Odpowiedź brzmi: W WODZIE! Długa kąpiel, wanna pełna piany oraz ulubione zabawki. To istny raj dla maluchów, dlatego warto zadbać, żeby ich ulubione przedmioty nawały się do częstego kontaktu z wodą. Przecież dzieciaki uwielbiają nurkować, szaleć oraz rozrabiać, spędzając długie minuty w łazience. Na takie aktywności musza być przygotowani zarówno ich ulubieni bohaterowie psot, jak i książki czy nawet puzzle.

W Ene-Due wiemy, jak wciągający bywa dla pociech podwodny świat - nawet ten stworzony w wannie. Wyobraźnia, a także kreatywne pomysły są wtedy szczególnie pobudzone. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych zabawek kąpielowych dla dziecka, umożliwiających spędzanie z nimi czasu w wodzie. Są to nie tylko zabawne postacie, które wspólnie z dziećmi będą surfować po falach i pianie, ale także książki edukacyjne o kształtach zwierząt, układanki, kolorowe figurki lub wodne instrumenty! Teraz możliwy będzie nawet koncert w łazience!

Zabawa w wodzie sprawi, że Twój maluch nie będzie chciał opuścić podwodnego świata!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel