skarbonki dla dzieci

( ilość produktów: 11 )

Designerskie skarbonki dla dzieci to nie tylko atrakcyjna ozdoba pokoju, którą oczywiście można dopasować do aranżacji i konkretnych motywów i kolorów. To również element, który często przynosi się w prezencie. Przede wszystkim jednak skarbonki dziecięce, jakie oferujemy na ene-due.eu, są doskonałą lekcją oszczędzania i ekonomii. Uczą malucha od najmłodszych lat tego, że warto mieć pieniądze „na czarną godzinę”, a czasem warto też w ten sposób spełniać marzenia. Oczywiście skarbonki dla dziewczynki czy chłopca zachwycać będą kolorami, kształtami i wykończeniem. Pięknie prezentują się dekoracje pokoju dziecięcego marki Djeco, zachwycają postaci koników czy jednorożców, a uwagę przykuwają skarbonki dla dzieci, które można samodzielnie ozdobić. W ten sposób prosta i praktyczna dekoracja staje się także oryginalnym dziełem sztuki.

Kolorowe skarbonki dla dziewczynki najczęściej będą mieć atrakcyjne pastelowe kolory, a także będą sięgać po ulubione motywy. Zapewne także ta oprawa ułatwi trening silnej woli, który niewątpliwie jest konieczny przy oszczędzaniu. Dzięki temu designerska dekoracja zyskuje walory motywacyjne i edukacyjne. W czasach, gdy wszystko jest na wyciągnięcie ręki i karty płatniczej, warto uczyć dziecko, że pieniądze mają wartość, należy na nie zapracować, a zakupy wymagają przemyślanych decyzji. To przyda się w dorosłym, samodzielny życiu. Bardzo często same skarbonki stają się również atrakcyjną zabawką, bo trudno im odmówić świetnego wyglądu. W kolekcjach znaleźć można przede wszystkim zwierzaki, ale w modzie są także skrzynki czy też naczynia. Sprawdź, które skarbonki dziecięce będą idealne dla ciebie.

    Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
    Zamknij
    pixel