Kolorowanki

Sklep Ene-due to przede wszystkim zabawki drewniane, ale również kopalnia innych, kreatywnych sposobów na rozwój Waszego dziecka! Dla osób śledzących naszą stronę i nowości w asortymencie zabawek drewnianych przygotowaliśmy serię kolorowanek. Można je ściągnąć zupełnie bezpłatnie, przy użyciu kilku kliknięć myszką. Z pewnością sprawią one frajdę niejednemu maluchowi. Być może staną się nawet pierwszym krokiem na artystycznej drodze Waszych pociech.

 

Zastosowany na kolorowankach system znaków sprawia, że sięgnąć po nie mogą nawet najmłodsi. Poszczególne partie rysunku oznaczone są konkretnymi figurami geometrycznymi do których przypisane są poszczególne barwy. Dodatkowym ułatwieniem są rysunki kredek, które sprawiają, że do doboru odpowiednich barw niepotrzebna jest umiejętność czytania, ani konsultacje z osobą dorosłą. Samodzielne tworzenie swych pierwszych obrazów z pewnością pozytywnie wpłynie na poczucie własnej wartości maluchów. Co więcej, ich duma z wytworzonego dzieła zwielokrotni się, gdy ujrzą akceptację i podziw w oczach rodziców.

Dla starszych dzieci, jak i tych, które nie przepadają za sztywno wytyczonymi normami, przygotowaliśmy kolorowanki bez jakichkolwiek oznaczeń. W tym przypadku dzieci mogą puścić wodze fantazji i stworzyć swe unikatowe malowidło. kolorowanek, z uśmiechem na ustach wspominać będą swoje dzieciństwo.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu prawidłowego funkcjonowania, analiz i statystyk strony. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień w Twojej przeglądarce internetowej, oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zamknij
pixel