Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Drewniana gra "Łowimy rybki Sardynki" to wspaniała zabawa, która będzie długo towarzyszyła dziecku. Początkujący gracze łowią rybki za pomocą wędki, której uchwyt jest zakończony magnesem. Ten kto złowi więcej rybek, wygrywa grę. Z czasem bardziej doświadczeni rybacy mogą też liczyć rybki, które zostały ponumerowane na odwrocie każdej rybki i odwieszać je na stojaki z linkami, które służą jako tablice wyników.
Dzięki grze dziecko poznaje liczby. Gra rozwija koordynację ruchowo-wzrokową, zręczność i cierpliwość.
Produkt wykonany z drewna.
W zestawie znajduje się 10 rybek, 2 wędki oraz 2 stojaki.
Projekt: Etienne Ghilbert
Kolory mogą nieznacznie różnić się od prezentowanych na zdjęciach.
Wymiary produktu: 6 x 7,4 x 0,5 cm
Zabawka zgodna z normami CE
Wiek: +18 m-cy
Kod: 6182015
Parametry techniczne:
| Wiek: | 18-24 m-cy ,
2 lata ,
3 lata ,
4 lata ,
5 lat ,
6 lat ,
7 lat |
Opinie użytkowników
